Zasłużyliśmy na więcej!

Zasłużyliśmy na więcej!

GTS  Pruszcz Gd. – Gedania Gd.  2 – 3 (1 – 2)

Bramki:K. Musiał (as. F. Mamiński), J. Urbański (as. M. Łakomy)

Skład: Sz. Zieliński (5+), M. Łakomy (5+), K. Piankowski (5), M. Umiński (5), J. Urbański(5), K. Gołuński (5), K. Chołociński (5), I. Kłodnicki (5+), D.Kwaśniak (5), W. Szwoch (5+), F. Mamiński (5+), K. Musiał (5+), H. Cabaj (5).

Gdyby w piłce przyznawano zwycięstwa za składną grę, to wygralibyśmy to spotkanie. Ładne rozgrywanie piłki i akcje kończone dośrodkowaniem lub strzałem. Ale goście byli skuteczniejsi i to oni cieszyli się z wygranej. Sprowokowali nas do błędów i je popełniliśmy. Marcel na pozycji stopera zagrał bardo dobre zawody, ale dwa razy po jego błędach straciliśmy gole (dlatego nota taka, a nie inna). Trzecia bramka to złe przyjęcie Kacpra przed polem karnym i już nie zapobiegliśmy utracie gola. Nasze błędy, ale wymuszone przez rywali. My nie naciskaliśmy tak mocno i przeciwnik nie podarował nam prezentów. Co nie zmienia, że rozegraliśmy bardzo dobre zawody i przy łucie szczęścia mogliśmy osiągnąć korzystny wynik (nawet w końcówce spotkania). Trzeba przyznać, że lepiej prezentowaliśmy się w pierwszej połowie, a goście w drugiej. Super wykonane rzuty rożne przyniosły nam dwie bramki. Słupek Igora i kilka akcji, gdzie piłka jak po sznurku przechodziła od obrońców do pomocników i napastnika, mogły się podobać.

Minusy: za proste błędy własne po których podarowaliśmy bramki; za dużo kiwania Filip; jeszcze szybsza gra do boków i przodu.

Plusy: stałe fragmenty gry; dążenie do wyrównania; przeprowadzanie akcji ładnych dla oka (widać, że potrafimy grać w piłkę nożną).

PS   Gratulacje za dobre zawody, z których można być zadowolonym!!!

Dziękujemy za komentarze, które piłkarze powinni również czytać. Trener nie zawsze podaje prawdziwe fakty (za dużo się dzieje). Sprostowania są ważne, aby czyjeś zasługi nie poszły na marne.

Podziękowania dla wiernego kibica Tomka!!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *