Dobre spotkanie z Jaguarem Gd.

Dobre spotkanie z Jaguarem Gd.

Jaguar Gd. – GTS  2 – 1 ( 1 – 1 )

Bramka K. Musiał (as. W. Szwoch)

Nasz skład: Sz. Zieliński, Sz. Kruczyński, Ł. Kąkol, M. Umiński, K. Piankowski, K. Gołuński, M. Łakomy, F. Mamiński, W. Szwoch, H. Cabaj, D. Kwaśniak, K. Musiał.

Wniosek z tego meczu: ” Z każdym przeciwnikiem możemy zagrać wyrównane spotkanie  konsekwentnie realizując postawione założenia!”

Zgodnie z założeniami gospodarze próbowali rozgrywać piłkę, my broniliśmy się umiejętnie w strefie niskiej i sporadycznie kontratakując. Dzięki umiejętnemu ustawieniu (zagęszczeniu)i przesuwaniu się w grze obronnej zawodnicy Jaguara nie stworzyli sobie zbyt wielu sytuacji bramkowych, chociaż przeważali w środku pola, ale nic z tego nie wynikało. Często gubili piłkę lub tracili. co dawało nam szansę na szybki  kontratak. Tak też Krzysiu zdobył bramkę. Po podaniu od Wiktora ze środkowej strefy, ograł dwóch obrońców i posłał piłkę obok wybiegającego bramkarza. Do przerwy remis i podobna sytuacja w drugiej połowie. Szkoda tylko straconej drugiej bramki z nic niezapowiadającego rzutu wolnego ze znacznej odległości. Błąd Szymona, który bardzo dobrze bronił w całym spotkaniu przesądził o wyniku spotkania (niestety taki los bramkarza). W ciągu pozostałych pięciu minut nie zdołaliśmy odrobić strat, chociaż próbowaliśmy grając bardziej ofensywnie.

Gratulacje dla całej drużyny za zaangażowanie i wzajemne podpowiadanie, wymienność pozycji.

Minus: za mało osób angażowało się w grę, gdy już przejęliśmy piłkę i była szansa na szybką akcję (Krzysiu nie miał możliwości podania).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *