Przeciwnik ciut lepszy!

Przeciwnik ciut lepszy!

GTS – Gedania Gd.   2 – 3 (2 – 2)

Bramki: 2 x K. Musiał (as.?)

Zespół Gedanii zrewanżował się nam za runde jesienną. Pierwsza połowa była dość wyrównana i zakończyła się zasłużonym remisem. Obie drużyny stwarzały sytuacje podbramkowe, a gra toczyła się w środku pola. Umiejętnie zagęszczaliśmy środkowe sektory ( dobra gra środkowych pomocników), ale nie ustrzegliśmy się prostych błędów (złe ustawienie i brak asekuracji przy pierwszej bramce, brak krycia przy drugiej bramce). Druga połowa to już festiwal niewykorzystanych sytuacji gości (dobre parady Patryka w bramce), podyktowane naszym ofensywnym ustawieniem i chęcią zdobycia zwycięskiej bramki. Mimo szansy ( zamieszanie pod bramką z Dawidem), to goście cieszyli się ze zwycięstwa.

Minusy: brak rozegrania od własnej bramki, brak wzajemnej pomocy w ustawieniu (pomoc słowna),  wciąż za mało dośrodkowań i uderzeń na bramkę.

Plusy: ciąg na bramkę przeciwników (chęć zwycięstwa),  dwa gole, mniej strat własnych (może dlatego, że nie rozgrywaliśmy od własnej bramki).

Nasz skład: Sz. Zieliński, P. Lange, M. Łakomy, M. Umiński, Sz. Kruczyński, I. Kłodnicki, W. Szwoch, F. Mamiński, D. Kwaśniak, M. Osowski, K. Musiał, K. Gołuński.

One thought on “Przeciwnik ciut lepszy!

  1. Wycięto naprzeciwko dworca, wycięto drzewa przy Obozowej jak był remont, a obecnie na Garbarskiej, brak drzew w rejonie przychodni, a na Obozowej niezagospodarowane trawniki i wertepy. Może trochę z 1000 drzew zapuści korzenie również na Zasolu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *