Dobry Przeciwnik!

Dobry Przeciwnik!

GTS  – KTS Luzino  0 – 4 (0 -2)

Nie ulega wątpliwości, że zespół gości był w tym spotkaniu lepszy (najprawdopodobniej mistrz naszej grupy). Ale nawet z tak dobrze grającym zespołem można powalczyć i przyspożyż mu kłopotów. Dzięki umiejętnemu ustawieniu i konsekwencji w grze wynik nie jest taki zły, a można było zdobyć bramki. Zawodnicy z Luzina próbowali jak najszybciej w rozegraniu piłką przenosić ciężar gry z jednej strony boiska na drugą, ale my umiejętnie przemieszczaliśmy się blokując ich poczynania.  Nasze błędy w kryciu indywidualnym (w gze jeden na jeden) w środku pola umożliwiły zdobycie bramek.

Minusy: gra w obronie jeden na jeden, przegrywaliśmy dużo piłek w grze ciałem (przeciwnicy nas przepychali), za dużo chaosu po odebraniu piłki i zagraniu do partnera (dużo niecelnych podań).

Plusy: szybkie przemieszczanie się formacjami w poprzek boiska, konsekwencja w obronie, dwie sytuacje bramkowe (może mało, ale mogło nie być żadnej.

Nasz skład: Sz. Zieliński, K. Piankowski, J. Urbański, Sz. Kryczyński, M. Umiński, I. Kłodnicki, F. Mamiński, M. Łakomy, M. Osowski, K. Musiał, W. Szwoch, A. Grabala, Ł. Kąkol

PS  Mam nadzieję, że od przyszłego meczu zaczniemy zdobywać punkty!!!

One thought on “Dobry Przeciwnik!

  1. Można różne rzeczy zarzucić Putinowi,ale inteligencją przerasta imbecyli z US gov. Trump swoim twittem tylko potwierdził ,że jest zwykłym kretynem.Może powinien raczej pracować jako odzwierny w synagodze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *