Jednak przeważyliśmy!

Jednak przeważyliśmy!

Ap KP II Gdynia – GTS Pruszcz GD.  0 – 1 (0 – 0)

Bramka : W. Szwoch (as. Ł. Kąkol)

Po wyrównanym spotkaniu przeważyliśmy szale zwycięstwa w końcówce spotkania na naszą korzyść. W całym meczu gra toczyła się w środku pola. Nieliczne sytuacje podbramkowe nie przynosiły rozstrzygnięcia w postaci bramek. Gospodarze tylko raz w pierwszej połowie oddali strzał, który wyłapał  Szymon. My dwukrotnie zagroziliśmy bramce przeciwników ( z wolnego w poprzeczkę uderzył Marcel i po solowej akcji Szymona K. golkiper wybił piłkę na rzut rożny. Druga połowa bardzo nerwowa w wykonaniu obu drużyn. Jednak to my dwukrotnie mogliśmy cieszyć się ze zdobycia bramki (kolejny raz Szymon K. oraz Szymon Z. popisali się akcjami indywidualnymi i trochę zabrakło spokoju w wykończeniu). Goście raz oddali niebezpieczny strzał przy słupku, przy który bardzo dobrze interweniował Patryk (zmiana bramkarza w przerwie meczu).  Kiedy wszyscy myśleli już o podziale punktów piękną akcję przeprowadzili Łukasz i Wiktor. Najpierw Wiktor wypuścił Łukasza na wolne pole, Łukasz podprowadził piłkę pod linię końcową i wycofał do wbiegającego Wiktora, który wewnętrzną częścią stopy skierował piłkę w długi róg bramki. jeszcze minuta nerwowej gry i cieszyliśmy się ze zwycięstwa.

Minusy: mało zmian zagrań piłki na drugą stronę (jak już się uparliśmy to rozgrywaliśmy piłkę tylko jedną stroną, a nie zmienialiśmy ciężaru gry), wyrzuty piłki z autu (za przewidywalne), za mało zagrań do tyłu  i uspokojenia gry.

Plusy: walka o każdą piłkę (nie odpuszczaliśmy), chęć zwycięstwa (!!!)

Gratulacje dla całej drużyny

Zwycięski zespół: (stoją od lewej) M. Łakomy, Sz. Kruczyński, Sz. Zieliński, Ł. Kąkol, K. Piankowski, P. Łange, (dolny rząd od lewej) M. Osowski, M. Umiński, W. Szwoch, F. Mamiński, (leży) A. Musiał

 

2 thoughts on “Jednak przeważyliśmy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *