Wyrównane spotkanie

Wyrównane spotkanie

Sopot Karlikowo – GTS  2 – 0 (1 – 0)

Nasz  skład: P. Lange, Sz. Zieliński, K. Piankowski, Ł. Kąkol, I. Kłodnicki, Sz. Kruczyński, D. Kwaśniak, M. Umiński, F. Kozikowski, W. Szwoch, M. Osowski, K. Musiał, A. Musiał.

Wyrównane spotkanie na bardzo dobrej naturalnej płycie boiska. Trochę nie wykorzystanych sytuacji z obu stron. Goście byli jednak lepsi o jedną bramkę z początku drugiej połowy, kiedy to pogubiliśmy się z kryciem po zagraniu długiej piłki za linię obrońców. Chociaż i tu mogliśmy  ze trzy razy wybić piłkę. Nie liczymy pierwszej bramki, która padła z pozycji spalonej ( należy stwarzać i takie okazje, gdyż sędzia może popełnić błąd i jedna z wielu zakończy się bramką, tak jak w naszym przypadku). Bramki mogli zdobyć: Filip, Dawid, Łukasz, Szymon K. i Krzysiu, … ale nie zdobyli.

Nasze plusy: stwarzamy sytuacje podbramkowe (zmuszamy rywala do błędów), podjęliśmy walkę z przeciwnikiem (nie jak z Moreną), próbowaliśmy grać piłką, dobra postawa Patryka w bramce (niezłe wznowienia).

PS Jeszcze raz przepraszam za nieporozumienie wynikające z błędu trenera i nie rozegrania spotkania z Bałtykiem Gdynia (punkty przyznane Bałtykowi)!!!

One thought on “Wyrównane spotkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *