Trudne początki!

Trudne początki!

Olimpic Gd.  -GTS Pruszcz Gd.  6 – 1  (4 – 1)

Bramka: D. Kwaśniak (as. Sz. Kruczyński)

Jak zwykle trudno rozpocząć nam sezon w liczniejszym składzie. Dobrze, że Szymon zgodził się zagrać w polu, bo nie mielibyśmy składu. Początek spotkania to nasze zagubienie, dziwne zmiany w ustawieniu i już zero do trzech. Po pierwszym szoku próbujemy coś grać i uporządkować nasze poczynania. jeszcze czwarta bramka i dopiero stwarzamy sytuacje bramkowe. Kilka akcji Sz. Kruczyńskiego z lewej strony i wrzutki w pole karne do Marcela i Dawida. Jedna taka akcja daje nam gola, a druga kończy się uderzeniem w słupek Dawida. Druga połowa bardziej wyrównana z przewagą gospodarzy, dobre interwencje Kryspina w bramce i groźne kontry w naszym wykonaniu, po których powinniśmy zdobyć bramkę; bardzo dobre podanie do Marcela (kto podawał}. Dużo gry lewą stroną i za mało wykorzystywane prawe skrzydło. Na koniec niepotrzebnie stracona bramka.

Minusy: brak podwojenia krycia wyróżniającego się zawodnika (duży napastnik strzelił nam cztery bramki); bliżej kryjącego Jasia musi znajdować się drugi obrońca lub defensywny pomocnik; brak współpracy słownej, za dożo strat w środku pola, co wiąże się z faktem, że za mało gramy piłek zwrotnych.

Nasze plusy: stwarzamy sytuacje bramkowe, gramy do końca,nie załamujemy się, podejmujemy walkę,  dość dobrze wychodziliśmy z wysokiego pressingu w drugiej połowie (ale dalej było gorzej).

Nasze ustawienie (od tego sezonu ustawienie numerami pozycji): 1 K. Gołuński, 2 Sz. Zieliński, 3 M. Umiński, 4 Ł. Kąkol, 5 J. Urbański, 6 I. Kłodnicki, 7 D. Kwaśniak, 8 F. Maminski, 9 M. Łakomy, 10 W. Szwoch, 11 Sz. Kruczyński

 

One thought on “Trudne początki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *