Do przewidzenia!

Do przewidzenia!

GTS Pruszcz Gd. – Radunia II Stężyca 0 – 6 (0- 4)

Wspominając nasze poprzednie potyczki z przeciwnikiem ze Stężycy, można się było spodziewać, że nie będzie lekko. Samo rozpoczęcie zapowiadało nasz pogrom (pierwsza akcja zakończona golem). Ale już kolejne minuty dawały nadzieję na lepszy wynik. Oczywiście zespół Raduni prowadził grę i stwarzał sytuacje bramkowe, ale nasza konsekwentna gra w obronie utrudniała im te poczynania. Pretensje można mieć do za wysokiego wyjścia z własnej strefy obronnej  i ułatwieniu rywalom zagrań za naszą linię obrońców (nie każdy zespół umie to wykorzystać). Druga połowa bardziej wyrównana, gdzie stworzyliśmy sytuacje bramkowe  (dobre rajdy Szymona) i straciliśmy mało bramek.

Nasze wady: (!!!) najważniejsza jedna ” za mało agresywna obrona w naszej trefie krycia( czy w presingu niskim, czy środkowym, jeżeli przeciwnik dostaje piłkę to go atakujemy, najlepiej w momencie zagrania do niego).

Nasze plusy: (też takie były!) dzięki swojemu zaangażowaniu wynik spotkania nie jest tragiczny, przy tak dobrze grającym przeciwniku; do końca nie odpuszczaliśmy (pochwała dla wszystkich, nawet … ?); stwarzamy sytuacje podbramkowe; w drugiej połowie umiejętność utrzymania się przy piłce przy presingu przeciwnika.

Ustawienie od zejścia  kontuzjowanego K. Piankowskiego w 10 min.: (1) K. Gołuński,  (2) D. Kwaśniak, (3) Sz. Kruczyński, (4) Ł. Kąkol, (5) Sz. Zieliński, (6) I. Kłodnicki, (7) A. Musiał, (8) F. Mamiński, (9) M. Łakomy, (10) W. Szwoch, (11) M. Osowski

PS Wiedząc, że przeciwnik będzie „bardzo” wymagający nie prosiliśmy nikogo do filmowania spotkania. Ale, kolejny mecz w domu zagramy z przeciwnikiem „w naszym zasięgu” i prosimy o pomoc w nagraniu lub pożyczeniu kamery!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *