Miało być pięknie!

Miało być pięknie!

Morena Gd. – GTS 6 – 2 (4 – 0)

Bramki: Ł. Kąkol oraz M. Łakomy (rzut karny)

Miał to być mecz dwóch wyrównanych drużyn, a wynik wskazuje na grę jednej drużyny ( ale pozory mylą).  Do 20 minuty Morena przeważała, grając długie piłki do przodu, a my umiejętnie się broniliśmy. Nasza pierwsza kontra  mogła przynieś nam prowadzenie (ładna piłka wzdłuż linii bocznej od Szymona K. do Marcela i uderzenie obok wybiegającego bramkarza i … słupek.  Przypadkowa ręka w polu karnym i balonik pękł. Do przerwy cztery stracone gole, a naszą bramkę dobitą przez Marcela (uderzał Szymon, a podawał Robert) nie uznaje sędzia zawodów.Jak zwykle po przerwie gra się wyrównała i zdobyliśmy dwie bramki {Łukasz po akcji indywidualnej oraz Marcel z rzutu karnego po zagraniu ręką przez przeciwnika). Można było zdobyć jeszcze kilka bramek (sytuacje Marcela, Dawida, Szymona), ale się nie udało i tylko szkoda, że przeciwnik wbił nam kolejne dwa gole.

Nasze ustawienie (wyjściowe): (1) Sz. Zieliński (41 min. K. Gołuński), (2) Sz. Kruczyński, (3) Ł. Kąkol, (4) J. Urbański, (5) R. Kuzka, (6) F. Mamiński, (7) D. Kwaśniak, (8) W. Szwoch, (9) M. Łakomy, (10) A. Musiał, (11)  M. Osowski

Minusy: drużyna przeciwna „biła nas  na głowę ” w ataku na piłkę, tzn. wygrała 90% piłek zagranych do przodu górą, do nikogo, a mimo wszystko rywal nas wyprzedzał i wygrywał pierwszą i drugą piłkę; jeden zawodnik strzela nam sześć bramek (to znaczy, że złe podwajanie i asekuracja -Jasiu sam walczył z napastnikiem, a gdzie koledzy z drużyny); brak piłek krzyżowych za obrońców (prostopadłe były grane);za mało gry prawą stroną

Wreszcie plusy: umiejętna obrona do stracenia pierwszej bramki; ciągle stwarzamy sytuacje podbramkowe; niezłe wybicia Kryspina po rozbiegu z ręki; dobrze bite rzuty rożne (ale nikt nie zamykał długiego słupka); dobre otwarcia gry od bramkarza.

PS Proszę o przypomnienie jak się ustawiać przy rzutach wolnych przeciwników ( i jak reagować)! Może ktoś załatwi kamerę na Sulmin!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *