…???

…???

GTS – KS Sulmin  3 – 7  (0 – 3)

Bramki: Sz. Kruczyński (as. ?), I. Kłodnicki (as. F. Mamiński), Sz. Zieliński (as. Sz. Kruczyński)

Grając w domu rozpoczynamy mecz w dziewięciu. Po czasie przyjeżdża bramkarz. Trzeba się zastanowić: czy jest sens to kontynuować!

To do przemyślenia. A co do meczu? Pierwsza połowa  nie taka słaba. Tradycyjnie strzelamy sobie dwie bramki. Mamy jedną sytuacje bramkową  i właściwie to wszystko (pomimo wyrównanej gry przegrywamy trzy zero). Druga połowa to festiwal niewykorzystanych sytuacji. Już po 5 minutach mógł być remis, a wynik spotkania po wykorzystaniu sytuacji byłby dwucyfrowy (dla obu drużyn). Nasze bramki to rajd Szymona  K.(nie wiem kto podawał), wymyślne podanie przez Filipa do Igora z rzutu wolnego i uderzenie Szymona Z. po dośrodkowaniu z lewej strony i zamieszaniu w polu karnym.

Minusy: niepewność w rozegraniu piłki od naszej bramki, zaangażowanie w grę obronną w drugiej połowie (odpuszczanie krycia i powrotów).

Plusy: morze sytuacji bramkowych, niezły rzut wolny i (?).

Skład: (1)Sz. Zieliński -po spóźnieniu, (2) R. Kuzka, (3) Sz. Kruczyński, (4) F. Mamiński, (5) J. Urbański, (6) I. Kłodnicki, (7) M. Umiński, (8) W. Szwoch, (9) brak, (10) A. Musiał, (11) M. Osowski.

 

One thought on “…???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *