Wreszcie przełamanie!

Wreszcie przełamanie!

Jaguar Gd.  – GTS Pruszcz Gd.  1 – 2 (0 – 0)

Bramki: M. Umiński (as. M. Osowski), Sz. Kruczyński (as. M. Łakomy)

Dobre wyrównane spotkanie. Niesamowite parady Kryspina w pierwszej połowie i groźne kontry w naszym wykonaniu (wreszcie udane rzuty rożne). Gra w środku pola i dużo niecelnych podań z obu stron. Druga połowa podobna, tylko z bramkami. Wpierw ładna akcja gości z podaniem ze środka (po naszej stracie) do zawodnika z prawej strony pola karnego i strzał po ziemi w długi róg bramki ( bramka i kontuzja Kryspina). Trochę chaosu i wreszcie uderzenie Mateusza z pierwszej piłki  spod bocznej linii boiska pod poprzeczkę. Remis i gra zaczyna się od nowa. Końcówka spotkania i ta jedna akcja, która przeważyła szale zwycięstwa na naszą stronę: Zagranie Wiktora z pierwszej piłki na prawe skrzydło, dośrodkowanie Marcela prawą nogą i główka Szymona pod poprzeczkę. Cztery minuty  do końca i radość po dobrze wykonanej pracy.

Gratulacje!!!

Nasze plusy: ciężko było rozgrywać od bramki ze względu na wąskie boisko, dlatego graliśmy długie piłki, co przynosiło nam korzyści; wreszcie dużo dośrodkowań ze skrzydeł; dużo strzałów na bramkę; nieustępliwa walka o piłkę.

Minusy: dużo strat piłki po odbiorze przeciwnikom.

W przełamaniu mieli udział: (1) K. Gołuński ( w 50 min. zmiana P. Lange), (2) R. Kuzka, (3) M. Umiński , (4) M. Łakomy, (5) Sz. Zieliński  , (6) I. Kłodnicki, (7) W. Szwoch, (8) F. Mamiński, (9) M. Osowski, (10) A. Musiał, (11) Sz. Kruczyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *