Wygrana i gra cieszy!

Wygrana i gra cieszy!

GTS – GKS Żukowo  3 – 1 (1 – 0)

Nasi strzelcy:  D. Kwaśniak (as. Sz. Kruczyński, I. Kłodnicki), I. Kłodnicki (M. Łakomy), M. Łakomy (as. P. Lange wybicie z pola karnego)

Dobre spotkanie z dużą ilością okazji bramkowych z obu stron. Jednak to my stworzyliśmy ich więcej i zasłużyliśmy na zwycięstwo (chociaż mogłoby być różnie, gdyby goście wykorzystali swoje szanse z pierwszej połowy).

Od początku spotkania raz po raz zagrażaliśmy bramce gości atakami z lewej strony ( Szymon K. wielokrotnie urywał się obrońcom, niestety nic z tego nie wynikało). Dopiero stały fragment gry (rzut wolny) z prawej strony boiska przyniósł nam upragnioną bramkę. Dośrodkowanie Marcela, zbicie głową Szymona, uderzenie Igora i dobitka Dawida. Można powiedzieć, że w pierwszej połowie nie mogliśmy przypieczętować naszej przewagi (naszych sytuacji). W drugiej połowie goście ograniczyli się do groźnych kontr, a nam pozostał atak pozycyjny. Znów wiele szarż Szymona lewą stroną, kolejny rzut wolny, uderzenie Marcela i dość nietypowa (ale skuteczna) dobitka Igora i prowadzimy dwoma bramkami. Jeszcze bramka Marcela, który nie da się złapać obrońcy i rajdem z połowy boisk podwyższył wynik spotkania. Szkoda nie wykorzystanej takiej samej akcji kilka chwil później, bo przeciwnicy za moment  cieszyli się z honorowej bramki.

Nasze plusy: stałe fragmenty gry (zarówno rzuty wolne, jak i rożne;, mnóstwo sytuacji bramkowych; zaangażowanie (czyli tzw. walka o piłkę)

Minusy: dużo niecelnych podań w środku pola, jak i pod bramką przeciwnika; pod koniec spotkania duża dziura pomiędzy obrońcami, a resztą zespołu.

Nasz skład: (1)Sz. Zieliński (od 41 min. P. Lange), (2) M. Umiński, (3) Sz. Kruczyński, (4) M. Łakomy, (5) J. Urbański, (6) I. Kłodnicki, (7) D. Kwaśniak, (8) F. Mamiński, (9) M. Osowski, (10) W. Szwoch, (11) A. Musiał

One thought on “Wygrana i gra cieszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *